Blood in the Water (2016) | AlbFilm.com - Filma me titra shqip
Blood in the Water

Blood in the Water | 2016

91 min - Krim | Mister | Thriller

Një çift do të takohet me mikun e tyre të vjetër në kolegj dhe pasi diçka shkon keq, do të merren në pyetje nga një detektiv.