Drive Angry (2011) | AlbFilm.com - Filma me titra shqip
Drive Angry

Drive Angry | 2011

104 min - Aksion | Komedi | Fantazi

Një baba hakmarrës shpëton nga ferri dhe shkon për të vrarë atë që i vrau vajzën dhe rrëmbeu mbesën.