Manhattan Night (2016) | AlbFilm.com - Filma me titra shqip
Manhattan Night

Manhattan Night | 2016

103 min - Krim | Dramë | Mister

Një reporter shumë i njohur përfshihet me një grua misterioze dhe joshëse teksa kërkon të zbulojë të vërtetën për vdekjen e burrit të saj.