Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) | AlbFilm.com - Filma me titra shqip
Star Wars: Episode VII - The Force Awakens

Star Wars: Episode VII - The Force Awakens | 2015

135 min - Aksion | Aventurë | Fantazi

Tri dekada pas disfatës së Perandorisë Galaktike, lind një kërcënim i ri. Urdhri i parë përpiqet të sundojë galaktikën dhe vetëm një grup heronjsh të padëshiruar mund t'i ndalojë ata, së bashku me ndihmën e Rezistencës.