Sundown (2016) | AlbFilm.com - Filma me titra shqip
Sundown

Sundown | 2016

103 min - Aksion | Komedi | Romancë

Maturantët Logan dhe Blejk pregatiten për pushimet më fantastike të verës, teksa ata udhëtojnë për në qytetin e bukur dhe ekzotik të Meksikës, Puerto Vajarta, duke shpresuar të lidhen me vajzat që pëlqejnë nga shkolla, por do të përjetojnë ndodhi dhe trazira që as nuk i kishin çuar nëpër mendje.