Swiss Army Man (2016) | AlbFilm.com - Filma me titra shqip
Swiss Army Man

Swiss Army Man | 2016

97 min - Aventurë | Komedi | Dramë

Një burrë i pashpresë i braktisur në një ishull të shkretuar gjen një trup të vdekur dhe bashkë nisin udhëtimin për tu kthyer në shtëpi.