The Expendables 3 (2014) | AlbFilm.com - Filma me titra shqip
The Expendables 3

The Expendables 3 | 2014

126 min - Aksion | Aventurë | Thriller

Barni dhe skuadra e tij e njohur si “Mercenarët” përfshihen në një konflikt me trafikantin e pamëshirshëm të armëve, Konrad Stonbenks, ish-krijuesin e Mercenarëve, i cili është i vendosur ta shkatërrojë skuadrën.