The Last Witch Hunter (2015) | AlbFilm.com - Filma me titra shqip
The Last Witch Hunter

The Last Witch Hunter | 2015

106 min - Aksion | Aventurë | Fantazi

Gjuetari i fundit i shtrigave është gjithçka që qëndron në mes njerëzve dhe forcave të kombinuara të shtrigave më të tmerrshme në histori.