The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (2011) | AlbFilm.com - Filma me titra shqip
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 | 2011

117 min - Aventurë | Dramë | Fantazi

Eduart dhe Bela po rrijnë në pritje të lindjes së foshnjës së tyre, i cili përbën një rrezik për kopenë e ujqërve dhe për njerzit e qytetit Forks