Toro (2016) | AlbFilm.com - Filma me titra shqip
Toro

Toro | 2016

95 min - Krim | Dramë | Thriller

Një ish mashtrues duhet t'i kthehet zakoneve të vjetra për të shpëtuar vëllanë e madh dhe mbesën nga ish bosi i tij.